| Označení: | 3007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 699 Kč 6 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
150 x 90 x 76 cm
provedení v kombinaci kov / tvrzené sklo kovové pochromované nohy odkládací police pískované tvrzené sklo
| Materiál | Kov a sklo |
| Hmotnost | 48 kg |
| Rozměry | 150 x 90 x 76 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 92 × 4 × 154 cm, 17 × 17 × 78 cm) |