| Označení: | 3010 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41 x 40 x 98 cm
potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá kovové pochromované nohy, výška sedu 46 cm
| Materiál | Kov a sklo |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 41 x 40 x 98 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Výška | 98 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Barva | hnědá |