| Označení: | K56 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 899 Kč 3 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
62 x 59 x 115 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina a kůže – imitace barevné provedení černá / červená chromovaný kříž, houpací mechanismus výška sedu 45-51 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 62 x 59 x 115 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Výška | 115 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | červená |