| Označení: | K22 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42 x 56 x 93 cm
textilní potah, barevné provedení červená výškově nastavitelná, výška sedu 39-48 cm nastavitelná opěrka zad, výška opěrky 40 cm doporučená nosnost do 75 kg
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 42 x 56 x 93 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 13 × 66 cm) |
| Barva | červená |