| Označení: | K16 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 399 Kč 1 895Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42 x 47 x 93 cm
potah textilní síťovina, barevné provedení černá / červená výškově nastavitelná, výška sedu 39-48 cm nastavitelná tuhost opěrky zad, výška opěrky 45 cm doporučená nosnost do 100 kg
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 42 x 47 x 93 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 47 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 21 × 53 cm) |
| Barva | červená |