| Označení: | KN6156-CHAM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Drobné dekorační přízdoby v podobě mini jablíček na drátku v šampaňské barvě jsou univerzálními doplňky vhodnými pro celoroční zdobení. Mají široké uplatnění a je pouze a jen na vašich nápadech a fantazii, do jakých dekoračních projektů je zařadíte. Můžou být použity na výzdobu interiéru pro své potěšení, nebo být součástí aranží pro oslavy a další společenské události. Tyto drobnosti jsou ideální pro ty z vás, kteří si rádi zdobí svůj prostor dekoracemi vyladěnými do nejmenších detailů.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet balení | 12.0000 |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Jablko |