| Označení: | CP151194-ZLATA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x6x5 cm
Zvelebte svou adventní výzdobu jednoduše a hravě s naším kovovým zápichem a bodcem na kónickou svíčku ve zlatém dekoru. Práce s ním je opravdu snadná a rychlá, což vám ušetří čas při aranžování adventních věnců případně další výzdoby. Je dostatečně pevný a odolný, díky čemuž bude svíčka stát stabilně a bezpečně na místě určení. Nabízí i dostatek místa pro zachycení ztékajícího vosku. Ubydou tím starosti s jeho složitým odstraňováním. Přineste do svého domova nezaměnitelnou atmosféru světla a barev díky tomuto jedinečnému kovovému bodci na svíčku, který dokonale spojuje funkci s estetikou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 63.0000 kg |
| Rozměry | 5x6x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Zlatá |