| Označení: | 8853B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 7 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
156 x 52 x 52 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak nástavec pro skříň 8852B
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 156 x 52 x 52 cm |
| Šířka | 156 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 160 cm) |
| Barva | bílý lak |