| Označení: | 918 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 899 Kč 4 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
79 x 40 x 75 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 2 úzké a 3 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 32,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 79 x 40 x 75 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 16 × 82 cm) |
| Barva | lakováno |