| Označení: | 8048 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 499 Kč 5 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
77 x 30 x 180 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení čtyři police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 77 x 30 x 180 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 32 × 12 × 163 cm) |
| Barva | lakováno |