| Označení: | 8016 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 499 Kč 10 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
121 x 43 x 102 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení jedny dvířka, jedna variabilní police 4 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 33,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 40 kg |
| Rozměry | 121 x 43 x 102 cm |
| Šířka | 121 cm |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 45 × 20 × 123 cm) |
| Barva | lakováno |