| Označení: | GD620 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 422 Kč 469Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x15x20 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento kulatý betonový obal se vzorem jehličí v bílé barvě. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2833.0000 kg |
| Hmotnost | 2833.0000 kg |
| Rozměry | 20x15x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 2.8333 kg |
| Velikost | 16.5x16.5x9.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 16.5x16.5x9.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Bílá |