| Označení: | GD619 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 386 Kč 429Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x17x14 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento kulatý betonový obal se vzorem jehličí v bílé barvě. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Rozměry | 14x17x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 2.5000 kg |
| Velikost | 17x17x14.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 17x17x14.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Bílá |