| Označení: | BTO1071 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 50 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x8x11 cm
Vzpomínejte na všechny šťastné okamžiky prožité s vašimi blízkými, kteří už nejsou mezi námi, ale ve vašich srdcích budou nesmazatelně vryty navěky. Vytvořte si na hrobě nebo jiném vhodném místě pietní prostor, ve kterém se bude vymykat tento ptáček z polyresinu. Život přináší i ty nejsmutnější chvíle a je jen na nás, jak se s nimi vypořádáme. Dobrý pocit ze správné věci, jako je zodpovědná péče o takové místo a pozvednutí jeho důstojnosti vkusnou dekorací, vám pomůže se s těmito těžkými chvílemi lépe vyrovnat.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 630.0000 kg |
| Hmotnost | 630.0000 kg |
| Rozměry | 15x8x11 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Zahrada |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Šedá |