| Označení: | JUK1068 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 225 Kč 250Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x5x26 cm
Béžový dekorační talíř z betonu se vzorem růží, není jen tak obyčejným předmětem svého druhu. Jedná se o masivní a krásně zdobený dekorační předmět, který nabízí pevný základ pro umístění nejrůznějších dekorací, či různých pamlsků, ovoce, sušených plodů a podobně. Využití je skutečně široké, ale rozhodně získáte výrazný a pevný bod, který zpestří místo na vašem stole.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 26x5x26 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 26.0000 cm |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |