| Označení: | 8841 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 299 Kč 3 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
67 x 37 x 65 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení jedna zásuvka s kovovými pojezdy pojízdný na kolečkách
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 67 x 37 x 65 cm |
| Šířka | 67 cm |
| Výška | 65 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 40 × 16 × 71 cm) |
| Barva | lakováno |