| Označení: | 8844 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 299 Kč 5 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
110 x 54 x 73 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 3 zásuvky s kovovými pojezdy (montáž možná pouze na pravou stranu) rozměr zásuvky (š/h/v) 27,9 × 30,7 × 10,5 cm výsuv není součástí dodávky ke stolu je možno dokoupit výsuvnou desku na klávesnici 8840
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 110 x 54 x 73 cm |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 10 × 112 cm) |
| Barva | lakováno |