| Označení: | 8842 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 199 Kč 3 699Kč |
| Množství: | — |
75 x 75 x 73 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 75 x 75 x 73 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 78 × 11 × 78 cm) |
| Barva | lakováno |