| Označení: | 7842 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 75 x 73 cm
materiál masiv borovice, nelakované provedení
| Materiál | Masiv |
| Povrch | nelakováno |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 75 x 75 x 73 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 78 × 11 × 78 cm) |
| Barva | nelakováno |