| Označení: | 4843 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 999 Kč 3 390Kč |
| Množství: | — |
44 x 44 x 93 cm
materiál masiv dub, povrchová úprava olejovým mořením polstrovaný sedák broušená kůže – imitace, barevné provedení hnědá výška sedu 45 cm, vhodná k jídelnímu stolu 4840
| Materiál | Masiv |
| Povrch | mořeno, textilní potah |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 44 x 44 x 93 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Barva | hnědá,mořeno |