| Označení: | 4840 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 9 795Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 80 x 75 cm
materiál masiv dub, povrchová úprava olejovým mořením lze doplnit jedním nebo dvěma výsuvnými díly 4841 výsuvné díly nejsou v ceně stolu
| Materiál | Masiv |
| Povrch | mořeno |
| Hmotnost | 27 kg |
| Rozměry | 120 x 80 x 75 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 85 × 11 × 124 cm) |
| Barva | mořeno |