| Označení: | 855 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 879 Kč 1 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 5 x 64 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení příslušenství pro knihovny 851 nebo 853
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 75 x 5 x 64 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 64 cm |
| Hloubka | 5 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 5 × 83 cm) |
| Barva | lakováno |