| Označení: | 823 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 7 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
91 x 43 x 107 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 5 širokých zásuvek s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 36,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 91 x 43 x 107 cm |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 107 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 47 × 16 × 108 cm) |
| Barva | lakováno |