| Označení: | 874 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 299 Kč 4 290Kč |
| Množství: | — |
91 x 38 x 48 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení možno sestavit jako předsíňovou stěnu s věšákem 873 a zrcadlem 875 všechny tři produkty možno také zakoupit jako sestavu 876
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 91 x 38 x 48 cm |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 10 × 94 cm) |
| Barva | lakováno |