| Označení: | 899 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 499 Kč 5 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
134 x 53 x 41 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení nástavec pro skříň 898
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 134 x 53 x 41 cm |
| Šířka | 134 cm |
| Výška | 41 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 55 × 8 × 136 cm) |
| Barva | lakováno |