| Označení: | 811 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
91 x 55 x 50 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení nástavec pro skříně 860, 862 a 865
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 91 x 55 x 50 cm |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 59 × 8 × 98 cm) |
| Barva | lakováno |