| Označení: | 862 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 199 Kč 16 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
91 x 55 x 180 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený na dvě části v levé části šatní tyč a police, v pravé části 5 variabilních polic doporučený nástavec 811
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 56 kg |
| Rozměry | 91 x 55 x 180 cm |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 14 × 183 cm) |
| Barva | lakováno |