| Označení: | 871 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 749 Kč 1 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 20 x 50 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení dvě police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 75 x 20 x 50 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 22 × 8 × 74 cm) |
| Barva | lakováno |