| Označení: | 174B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 1 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 20 x 40 cm
barevné provedení bílá dvě police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 80 x 20 x 40 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 21 × 7 × 81 cm) |
| Barva | bílá |