| Označení: | 317B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
152 x 53 x 43 cm
barevné provedení bílá nástavec pro skříň JUMBO 316B
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 33 kg |
| Rozměry | 152 x 53 x 43 cm |
| Šířka | 152 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 152 cm) |
| Barva | bílá |