| Označení: | 217A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 199 Kč 4 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100 x 53 x 43 cm
barevné provedení buk nástavec pro skříň 216A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 100 x 53 x 43 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 7 × 101 cm) |
| Barva | buk |