| Označení: | 3223B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 699 Kč 5 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
138 x 58 x 55 cm
barevné provedení bílá posuvné dveř, nástavec pro skříň 3323B
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 37 kg |
| Rozměry | 138 x 58 x 55 cm |
| Šířka | 138 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 59 × 9 × 139 cm) |
| Barva | bílá |