| Označení: | 3223A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 6 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
138 x 58 x 55 cm
barevné provedení buk posuvné dveře, nástavec pro skříň 3323A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 37 kg |
| Rozměry | 138 x 58 x 55 cm |
| Šířka | 138 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 59 × 9 × 139 cm) |
| Barva | buk |