| Označení: | 5123B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
93 x 58 x 55 cm
barevné provedení bílá posuvné dveře, nástavec pro skříň 5223B
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 28 kg |
| Rozměry | 93 x 58 x 55 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 59 × 11 × 94 cm) |
| Barva | bílá |