| Označení: | 5223B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 999 Kč 9 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
93 x 58 x 180 cm
barevné provedení bílá posuvné dveře, prostor dělený na poloviny polovina šatní skříň s šatní tyčí, v druhé polovině 3 variabilní police doporučený nástavec 5123B
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 72 kg |
| Rozměry | 93 x 58 x 180 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 60 × 10 × 183 cm, 47 × 4 × 166 cm) |
| Barva | bílá |