| Označení: | 5223A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 699 Kč 11 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
93 x 58 x 180 cm
barevné provedení buk posuvné dveře, prostor dělený na poloviny polovina šatní skříň s šatní tyčí, v druhé polovině 3 variabilní police doporučený nástavec 5123A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 72 kg |
| Rozměry | 93 x 58 x 180 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 60 × 10 × 183 cm, 47 × 4 × 166 cm) |
| Barva | buk |