| Označení: | 8A |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 799 Kč 2 899Kč |
| Množství: | — |
75 x 42 x 43 cm
barevné provedení buk nástavec pro skříň 7A (bez police)
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 75 x 42 x 43 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 7 × 81 cm) |
| Barva | buk |