| Označení: | 1504A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 499 Kč 3 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 35 x 82 cm
barevné provedení buk 1 malá a 1 velká dvířka, 2 police z toho 1 variabilní 2 zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 70 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 15 × 84 cm) |
| Barva | buk |