| Označení: | 1501A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 899 Kč 3 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 35 x 82 cm
barevné provedení buk jedna variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 70 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 12 × 81 cm) |
| Barva | buk |