| Označení: | 601A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 399 Kč 3 799Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
65 x 33 x 102 cm
barevné provedení buk dvě variabilní police, posuvná dvířka
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 24 kg |
| Rozměry | 65 x 33 x 102 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 33 × 15 × 102 cm) |
| Barva | buk |