| Označení: | 345A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 499 Kč 9 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
204 x 95 x 68 cm
barevné provedení buk 1 velká a 2 malé zásuvky v ceně, výška sedu 41 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M24, M26) a rošt R1
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 56 kg |
| Rozměry | 204 x 95 x 68 cm |
| Šířka | 204 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 30 × 9 × 203 cm, 69 × 9 × 97 cm) |
| Barva | buk |