| Označení: | 310A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 599 Kč 2 395Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63 x 25 x 171 cm
barevné provedení buk čtyři variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 63 x 25 x 171 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 171 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 26 × 9 × 173 cm) |
| Barva | buk |