| Označení: | 55A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 899 Kč 1 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 4 x 64 cm
barevné provedení buk dveře ke knihovně 57A nebo 353A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 75 x 4 x 64 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 64 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 39 × 4 × 73 cm) |
| Barva | buk |