| Označení: | 57A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 40 x 179 cm
barevné provedení buk čtyři variabilní police ke knihovně možno dokoupit plné dveře 55A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 75 x 40 x 179 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 179 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 9 × 180 cm) |
| Barva | buk |