| Označení: | OV4049 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x21x18 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento aranžérský proutěný obal ve tvaru koše s uchy v přírodní barvě. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Rozměry | 18x21x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 20.0000 cm |
| Barva | Šedá |