| Označení: | M51 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 8 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 200 x 19 cm
oboustranná sendvičová matrace s jádrem z pěti vrstev pěn poskládaných tak, aby podporovaly tělo a páteř při spánku rozdílná tuhost pěn na ložních plochách umožňuje výběr měkčí nebo tvrdší strany jedna ložná plocha je ze studené pěny CoolFlex® FLEXI, která vyniká dlouhou živostností, elasticitou a tvarovou stálostí, druhá ložná plocha je z kvalitní polyuretanové pěny obě strany – 7zónová anatomická profilace, která umožňuje provzdušnění lůžka a napomáhá uvolnění svalstva pro vyšší nosnost matrace je jádro vyrobeno z pojeného polyuretanu RE a PUR pěny rozdílná tuhost stran (3 z 5 / 4 z 5) doporučené uložení na pevný i polohovací lamelový rošt potah snímatelný a pratelný do 60 °C doporučená nosnost do 130 kg, výška matrace 19 cm, výška jádra 18 cm
| Povrch | šířka 90 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 90 x 200 x 19 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 19 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Baleno | ve fólii |