| Označení: | KN5108 WT-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x99x35 cm
Toužíte po květinové výzdobě, která vypadá skvěle a zároveň vydrží velmi dlouhou dobu stejně svěží? V tom případě bude pro Vás varianta umělé řezané květiny, třeba v podobě bílo růžových třešňových květů tou ideální volbou. Výzdoba ze živých rostlin většinou vydrží v plné kráse pouze několik dní, což u této nehrozí. Je vysoce zdařilou kopií živé varianty a představuje řezanou část rostliny v plném květu, čehož není jednoduché v takové míře mnohdy vůbec docílit. Nemusíte se ani vázat na roční období, kdy zrovna tato rostlina kvete a můžete si tak vychutnávat její krásu po celý rok. Vneste si do svého oblíbeného prostoru, nebo pro významnou událost, prvky přírodní romantiky, svěžesti a barevnosti s touto umělou řezanou květinou, případně kombinací s dalšími druhy z naší pestré nabídky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 133.0000 kg |
| Rozměry | 35x99x35 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 99.0000 cm |
| Hloubka | 35.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 16.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 160.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Třešeň |