| Označení: | 8928W |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Cena: | 5 499 Kč 9 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
88 x 43 x 86 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení tmavě hnědá 2 dveře, 2 zásuvky s kovovými pojezdy, 1 police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | hnědý lak, lakováno |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 88 x 43 x 86 cm |
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 45 × 15 × 93 cm) |
| Barva | hnědý lak |