| Označení: | 8925W |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 12 799 Kč 19 790Kč |
| Množství: | — |
129 x 43 x 197 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení tmavě hnědá v dolní části 3 dveře, 3 zásuvky s kovovými pojezdy v horní části dvoje prosklené dveře
| Materiál | Masiv |
| Povrch | hnědý lak, lakováno |
| Hmotnost | 53 kg |
| Rozměry | 129 x 43 x 197 cm |
| Šířka | 129 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 15 × 131 cm, 35 × 13 × 131 cm) |
| Barva | hnědý lak |