| Označení: | 830B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 699 Kč 9 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
207 x 96 x 140 cm
materiál masiv smrk, barevné provedení bílý lak schůdky lze namontovat na pravou i levou stranu, cena bez roštů a matrací doporučené rozměry matrací a roštů 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M24, M26, M41 a rošty R1)
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 207 x 96 x 140 cm |
| Šířka | 207 cm |
| Výška | 140 cm |
| Hloubka | 96 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 25 × 13 × 200 cm) |
| Barva | bílý lak |